Online výuka PT+ZOT Here

SEMESTRÁLNÍ TEST HELLICHOVKA – ZOT G1A a G1B

TEST HERE (MUSITE TE PRIHLASIT SKOL. MAILEM) →

ROZPIS STREAMŮ

PÁTEK 19/06 14h ZOT FINAL.JPG (G1A ONLY) →

29/05/2020 – POOPERAČNÍ

Omlouvám se za výpadky komunikace, v pátek 22.5. jsem nečekaně skončil na chirurgii se slepákem, takže mě to trochu rozhodilo. Zatím jsem doma a nejsem ani na jedné škole a určitě nebudu do nějakého 8. 6. nikam moc chodit. Nebudou zatím ani žádné konzultace on-line, většinu věcí máme vyřešenou, pokud bude potřeba spojíme se individuálně. Pište mi maily a prosím buďte trpěliví, bude mi to chvíli trvat naž na všechny odpovím. Podpisy do indexu vyřešíme nějak hromadně na konci. Howgh.

02/04/2020 – PŘEDNÁŠKY NEJEN ZE SVĚTOVÝCH KONFERENCÍ, ROZHOVORY, CHILLOUT

TYPE TALKS BERLIN -EN/DE-
PŘEDNÁŠKY UNIE GRAFICKÉHO DESIGNU -CZ-
LUKAS VEVERKA – ROZHOVORZY S DESIGNÉRY -CZ-
KERNING CONFERENCE -EN-

27/03/2020 – NOVÝ ZPŮSOB KOMUNIKACE

Přichází mi asi 20 mailů denně a zoufale nestíhám odpovídat. Prosím buďte trpěliví a vydržte 1-2 dny než se na vás dostane. Také to můžete poslat a přihlásit se na další hangout, vyřešíme to za 10 minut a můžete pokračovat. Prosím neposílejte mi mailem žádné přílohy (nemůžu denně přijímat desítky maiů s megabajtovými přilohami), nahrajte soubor na svůj shared folder (níž) a napište mi jen zprávu, co a jak se tam děje. Já vám tam hodím pdfko s korekturama zpět do složky nebo pošlu mailem.

HOLL:
Hollarka 1VA nahrává zde →

Hollarka 2VB nahrává zde →

Hollarka 3VA nahrává zde →

HELL:

Hellichovka G1A nahrává zde →

Hellichovka G2A nahrává zde →

Hellichovka G3A nahrává zde →

13/03/2020

Asi se docela dlouho neuvidíme a naše semestrální projekty by tím asi šly docela rychle do kopru. Tak jsem si řekl, že si uděláme takovou malou zkoušku on-line konzultací přes google hangout. Je to asi nejjednodušší způsob jak být ve spojení a přitom není potřeba nic stahovat a instalovat. Jediné, co potřebujete je google účet. Předpokládám, že ho většina z vás má, pokud ne, a chcete konzultovat, tak si ho prosím založte a pak se připojte.

– Je to videokonference, takže se alespoň učešte a sundejte si pyžamo (zuby si čistit nemusíte =))
– Kdo nemá webku nebo se nechce česat, může jen sdílet plochu
– Kdo první příjde, ten první konzultuje, zbytek se může mutenout a počkat nebo klidně poslouchat a něco přihodit do diskuze, jako ve třídě.
– Když mi před připojením pošlete tu věc do file requestu své třídy, tak se nám to bude dělat líp a rychlejš.
– Bude to tak cca 3x týdně dopo, jestlí potřebujete jiný termín, pošlete mi maila a domluvíme se.
– jsem mimo Prahu a asi docela dlouho budu, osobně nic řešit nemůžu a upřímně ani nechci…

– Přes víkendy si dávám menší pauzu s odpovídáním mailů, tak se nezlobte když dostanete odpověď až v pondělí. Díky!

– Po testovacím streamu se ukázalo, že je to funkční, jen se toho za 2h moc nestihne. Bude lepší, když mi třeba napíšete, že ten den chcete konzultovat a já si udělám víc času nebo přidám další seanci.

– Přednáška probíhá na Twitchi. Nemusíte te přihlašovat a nic staovat, stačí si pustit můj stream v okně prohlížeče. Pokud ale chcete něco přidat do komentáře musíte být přihlášení/registrování. Klidně to udělejte předem ať se pak nezdržujete. Určitě budu potřebovat někoho na zpětnou vazbu, Otázky taky můžete posílat mailem na charvat@hellichovka.cz nebo do instáče @jancharvat, pokusím se na ně pak zodpovědět.